קוסמטיקה

  • Group-2-copy-1
  • Group-2-copy-1

אנטי איג'ינג

טיפולי אנטי אייג'ינג מאפשרים לך להחזיר את הזמן לאחור וליהנות ממראה עור פנים צעיר יותר. תהליך ההצערה של העור נעשה באמצעות פיסול פנים ואינו מצריך ניתוחים פלסטיים.

הטיפולים ברוזה לייזר, נעשים באמצעים המתקדמים ביותר, תוך התייחסות אישית לתווי הפנים של כל מטופלת. במהלך הטיפולים יועלמו הקמטים והקמטוטים, בצורה כזו השומרת על ההבעה הטבעית. כמו כן, ישנה התייחסות מלאה לעור הפנים, לאזורים נפולים, פיסול קווי הפנים והרמתם, מיצוק העור ומתיחתו.

פיגמנטציה

פיגמנטציה היא תופעה בה מופיעים יותר ויותר כתמים על העור. כאשר מדובר בעור הפנים, הדבר יכול להפריע במראה האסתטי, הנקי והיפה של העור. מצב חמור יותר הוא מצב של היפר פיגמנטציה שמתפתחת בשל עלייה בכמות הפיגמנט באזור מסוים. דבר זה קורה כתוצאה מחשיפה לשמש, נטילת תרופות, מצבי דלקת בעור ושינויים הורמונאליים.

כיום, בזכות ההתקדמות הטכנולוגית ושיטות הטיפול החדישות ניתן להעלים את הפיגמנטציה על דרגותיה השונות.
כך, שניתן להחזיר את המראה האסתטי של עור פנים חלק.

אקנה

אקנה היא תופעה הנגרמת עקב ייצור מוגבר של בלוטות החלב היוצרות סתימות בזקיקי השערה ולכן הסבום אינו יכול לצאת החוצה אל פני העור. הדבר בא לידי ביטוי בעור בהיווצרותם של מיליומים וקומדונים, אשר ללא טיפול בהם, יהפכו לפצעים מוגלתיים עקב חיידק "P" האקנה. בדרגה קשה יותר של אקנה עלולים להיווצר דלקות של פוסטלות ופפולות.
כיום, ניתן למצוא מגוון של טיפולים העושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ושיטות חדשניות, המשיגות תוצאות טובות יותר.

  • אלקטרופורצהי
  • ביופטרון
  • RF
  • אולטרסאונד
  • פוטותרפיה

את הטיפולים משלימים בעזרת חומרים נוגדי דלקת, אנטי בקטריאליים, קרם מאזן לבלוטות החלב ועוד תכשירים שמטרתם להקל על התופעה. ברוזה לייזר, כל טיפול מותאם באופן אישי למטופל, במטרה להשיג את התוצאה הסופית הרצויה.

חידוש עור פנים

עור הפנים שלנו חשוף לתהליך הזדקנות פנימי וחיצוני. התהליך הפנימי קשור לגנטיקה, התרופפות הקולגן והאלסטין החיוניים לגמישות העור, התרופפות מיתרי רקמות החיבור בין העור לשרירים וגם צניחת השומן התת עורי. התהליך החיצוני להזדקנות עור הפנים מושפע ממזג האוויר והאקלים הישראלי, מנזקי השמש, כאשר יש סיבות נוספות כגון: עישון, חוסר שינה, תזונה לקויה ועוד.

ברוזה לייזר מתבצעת התאמה אישית של הטיפולים האסתטיים הרפואיים, לעור הפנים של המטופלות והמטופלים. השילוב בין שיטות הטיפול המתקדמות והמכשור החדשני, מאפשרות השגה של תוצאות מושלמות לעור הפנים. כל זאת, תוך השגת מראה צעיר יותר, זוהר יותר ובריא יותר.

טיפולים נוספים

פטרת

מה זו פטרת ציפורניים? פטרת ציפורניים הינה מחלה זיהומית מדבקת בעלת נטייה לחזור שוב ושוב ללא טיפול נכון. ההתייחסות למחלה

מעבר לטיפול »

לק ג'ל

לק ג'ל הינו תחליף לק המורכב מתרכובות ג'ל טהור עם בסיס אחד קבוע לכל סוגי הציפורניים ובעל צבע עמיד יותר.

מעבר לטיפול »

הזרקות

כמו שלא ניתן לעצור את הזמן, אי אפשר לעצור את קצב הזדקנות העור שלנו, יחד עם זאת אפשר להאט אותו.

מעבר לטיפול »
דילוג לתוכן