לק ג'ל

  • Group-2-copy-1
  • Group-2-copy-1

לק ג'ל הינו תחליף לק המורכב מתרכובות ג'ל טהור עם בסיס אחד קבוע לכל סוגי הציפורניים ובעל צבע עמיד יותר. על מנת להשתמש בלק ג'ל יש צורך במוצרים נוספים שהם: אולטרהבונד, נייל פרשר, בסיס וטופ. כאשר הייבוש של הג'ל נעשה על ידי מנורת LED/UV.

יתרונות הלק ג'ל באים לידי ביטוי בעובדה שהוא נותן ליד מראה מטופח תוך סיוע ושמירה על הציפורנים ומונע התפתלות הציפורן. כמו כן, יכולת העמידה שלו גבוהה יותר ולכן הוא נשאר מבריק לאורך זמן, ללא קילופים והוא עמיד במים וסבון, חומרי ניקוי.

לק ג'ל ביו

הביו ג'ל הוא פרי פיתוח של זוג וטרינרים ביערות דרום אפריקה והינו בעל פורמולה ייחודית מאושרת קלינית. הג'ל הוא טבעוני לגמרי ואינו נמכר באינטרנט, כאשר השימוש בו בריא לציפורן טבעית ובעל יכולות שיקום.

ברוזה לייזר מתמחים בלק ג'ל ביו, הליך שמתחלק לכמה שלבים:

שלב ראשון: הכנת הציפורן במניקור יבש, ללא מים. מריחת ג'ל חיטוי על הציפורניים, מסירים עור עודף עם צבתית ומשייפים את הציפורן לקבלת הצורה הרצויה.

שלב שני: מורחים חומר מייבש על הציפורן במטרה לספוג את החומרים ולסייע בחיבור הג'ל לציפורן בצורה הטובה ביותר.

שלב שלישי: מריחת לק בסיס על הציפורניים ומיבשים בעזרת מנורת LED/UV.

שלב רביעי: מנטרלים את הציפורן ע"י מריחת חומר שיסיר את השכבה הדקה ממנה.

שלב חמישי: מבחינת תחזוקה, כאשר הציפורן גדלה ניתן למרוח לק רגיל על הרווח שנוצר.

שלב שישי: הסרת הג'ל מתבצעת עם מסיר לק מיוחד על גבי נייר כסף, עוטפים כל ציפורן בנייר ולאחר שבע דקות עד רבע שעה מורידים את הנייר ומנקים את פירורי הג'ל.


היפואלרגני

המושג היפואלרגני מתייחס למוצרים שעל פי היצרן שלהם הם גורמים לפחות תגובות אלרגיות בקרב הצרכנים. יחד עם זאת אין פה הבטחה של 100%, היות שהכול תלוי בדרגות הרגישות של כל אדם בהתאם לרכיבים האלרגנים השונים.

למרות האמור לעיל אין סטנדרטים שיצרנים מחויבים לעמוד בהם וכמו כן, אין פיקוח של משרד הבריאות או גוף ממשלתי כלשהו והיצרן אינו חייב לבצע בדיקות כלשהן להוכיח שהמוצר שלו הוא אכן היפואלרגני ולא יגרום לתגובה אלרגית.

טיפולים נוספים

קוסמטיקה

אנטי איג'ינג טיפולי אנטי אייג'ינג מאפשרים לך להחזיר את הזמן לאחור וליהנות ממראה עור פנים צעיר יותר. תהליך ההצערה של

מעבר לטיפול »

פטרת

מה זו פטרת ציפורניים? פטרת ציפורניים הינה מחלה זיהומית מדבקת בעלת נטייה לחזור שוב ושוב ללא טיפול נכון. ההתייחסות למחלה

מעבר לטיפול »

הזרקות

כמו שלא ניתן לעצור את הזמן, אי אפשר לעצור את קצב הזדקנות העור שלנו, יחד עם זאת אפשר להאט אותו.

מעבר לטיפול »
דילוג לתוכן